Korejská kosmetika si získává čím dál více příznivců, a to u nás i ve světě. Na trhu je jí nepřeberné množství a vybrat tu pravou může být někdy problém. Klinika estetické medicíny My Best Care doporučuje svým klientkám jihokorejskou značku Jeu’Demeure, která je na bázi peptidů a má širokou nabídku produktů pro zkrášlení, ale také pro řešení různorodých problémů s pletí. V čem přesně je jiná než kosmetika, kterou známe z drogerie, a jaké s ní mají klientky zkušenosti, jsme se zeptali Mgr. Pavlíny Vlasákové, zakladatelky kliniky My Best Care s pobočkami v Praze a v Berouně.

Proč u vás na klinice doporučujete právě korejskou kosmetiku?

Korejské ženy jsou známé tím, že se o svou pleť starají opravdu precizně a v tom se odráží také kvalita kosmetiky, kterou používají. Jihokorejská značka Jeu’Demeure je založena na technologickém vývoji účinných látek a zkušenostech světových odborníků. Zároveň je šetrná k životnímu prostředí. Tato kosmetika, která je vytvořena na bázi peptidů, pomáhá řešit problémy se stárnutím kůže, vypadáváním vlasů, akné, atopická dermatitida, rosacea, psoriáza, ekzém atd. Řídí se totiž pravidlem, že jedině zdravá pokožka může být krásná. Jedním z bonusů je pak i to, že tuto kosmetiku může používat celá rodina.

V čem přesně je tato kosmetika jiná, než je kosmetika z drogerie?

Produkty, které doporučujeme, velmi účinně řeší různé problémy s pletí, pracují  na bázi peptidůco jsou látky obsažené v lidském těle, tedy tělu “vlastní”. To je důvod, proč je peptid všeobecně dobře snášen a proč se používá jako unikátní ingredience luxusních kosmetik na celém světě. Oproti klasické kosmetice v drogerii nabízíme celou škálu kvalitních produktů, které se postarají o kompletní péči o pokožku, a to pro všechny typy pleti. Kosmetika JEU DEMEURE je jediná kosmetika, u které je deklarován obsah peptidů a  β-glukanů . Neobsahuje parabeny, minerální oleje, sírany, ethanol, umělé barvy a syntetické vůbě. Její snášenlivost je 94-98%, v podstatě neexistuje klientka, které by nevyhovovala, což dokládá i široká škála naší spokojené klientely. Klientkám vždy poradíme, které produkty jsou pro ně ty pravé, a vysvětlíme, jak je správně používat.

Jaké produkty pod značkou Jeu’Demeure u vás najdeme?

Našim klientkám nabízíme opravdu pestrou škálu kosmetických produktů, které jsou pro zkrášlení, ale také pro řešení různorodých problémů s pokožkou. Základem každé péče o pleť je její odlíčení, a proto mezi produkty nechybí odličovače a peelingy. Dále nabízíme tonika, esence i séra, která pokožku dokonale vyživí. Revoluci u nás zažívají také plátýnkové masky, které si klientky velmi pochvalují pro snadné použití a viditelný účinek již po pár aplikacích. A v neposlední řadě nabízíme kvalitní krémy, které pokožku nezatíží a nechají ji volně dýchat.

Co si máme představit pod pojmem plátýnková maska?

Plátýnkové masky jsou u nás i ve světě čím dál více populární. Oproti klasickým maskám mají celou řadu výhod. Masku jednoduše vyjmete z obalu, dáte na obličej a necháte působit. Textilie masky má výbornou přilnavost a zajišťuje rychlé vstřebávání účinných látek. Po uplynutí potřebné doby masku jednoduše sundáte a zbytky séra vmasírujete do pokožky. Nepotřebujete žádný štětec na aplikaci masky. Ta vám nepadá ani nezamazává oblečení. Prostě revoluce.


A co péče o vlasy? Na tu se korejská kosmetika zaměřuje také?

Péči o vlasy samozřejmě nevynecháváme. Klientky u nás najdou vyživující šampón, který obsahuje přírodní výtažky a který podporuje růst vlasů, stejně jako toner, který navíc regeneruje vlasovou strukturu a neobsahuje žádné parabeny ani silikon. Na vlasy bychom tedy určitě neměli zapomínat a měli bychom jim věnovat stejnou péči jako naší pokožce.

Jaké mají s touto kosmetikou vaše klientky zkušenosti?

Moc ráda říkám, že kdo tuto kosmetiku jednou vyzkouší, málokdy se vrací k nějaké jiné. Odezvy máme skutečně velmi pozitivní. Chodí k nám klienty s růžnými typy pleti i s různými problémy, ať už se jedná o akné, extrémně suchou pokožku  nebo jiné obtíže. Některé ženy chtějí jen používat opravdu kvalitní kosmetiku. Pro všechny máme řešení v podobě značky Jeu’Demeure. Klientky pociťují zlepšení pleti během opravdu krátké chvíle a pro korejský zázrak se k nám rády a často vrací.

Co byste vzkázala ženám i mužům, kteří s vyzkoušením korejské kosmetiky stále váhají?

Pokud své pleti chcete dopřát opravdu maximum, nebo se potýkáte s nějakými problémy související s pletí, pak je pro vás korejská kosmetika to pravé. Péče o pleť po korejsku sice není záležitostí na pár minut, neboť je vždy vhodné provádět 3 kroky: čistění pomocí jemné emulze, dále tonizace a zklidnění pleti a nakonec péči „ušitou na míru“ pro Vaši pleť v podobě krému, osobně mám velmi oblíbený day by day s gelovou texturou. Jihokorejská značka Jeu’Demeure je špičkou na trhu a vy nebudete litovat, věřte, že Vaše pleť během několika týdnů omládne.

CZ
EUR