Jak se mi zlepšila pleť a vybledly pigmentace? Recenze paní Patricie Němcové.

Víme, že je občas problematické se vyznat v množství produktů, které nabízíme a vždy je dobré zkonzultovat svoje očekávání, stav své pleti a vhodné výrobky. Naší konzultace využila i paní Patricie Němcová. Obrátila se na nás s pigmantacemi a citlivou pletí, což jí způsobil chemický peeling.

Do zprávy se nám klientka svěřila: “Mám zničenou pleť po chem. peelingu. Jmenoval se cosmopeel, myslím, že se mi pleť spálila a teď díky tomu je i citlivá a zarudlá už přes měsíc. Šla jsem na sjednocení pleti, občas mi zůstane flíček po akné, i když nemám mastnou pleť a šla jsem s jednou pigmentovou skvrnou na tváři. Bohužel mám více fleků než před tím a nevím, jestli to dostanu dolu krémy, či IPL laserem, nebo plazmou. Nevím, který váš produkt zvolit, nevím, jestli se s tím může jít i na sluníčko druhý den.”

S paní Patricií jsme si vyměnili několik zpráv a doporučili jí kombinaci depigmentačních produktů. Podívejte se na výsledek na fotografiích níže.

My jsme paní Patricii doporučili 7 denní kúru s obsahem gluthationu od korejské značky Jeu´Demeure a HUBISLAB Derma Max intenzivní krém na pigmentové skvrny.

Výsledky díky produktům a pravidelné péči paní Patricie byly rychlé a klientka byla velmi spokojená. K produktům nám napsala: “Krém používám s ampulkami, které jsou na 7 dní, ale já je mám na 14 dní (obsahují dost tekutiny, vystačí i na krk, tak jednu ampuli používám na dvakrát). Krém jsem vzala na doporučení, mám citlivou a zralou pleť a velmi mi vyhovuje. Můj muž mi po třetím použití řekl, že mám nějakou hezčí pleť a to jsem ještě nikdy neslyšela. A když už tohle řekne chlap, který si ničeho nevšimne, tak jsem ráda, že jsem na tuto kosmetiku narazila. “

7 denní kúra obsahuje 7 ampulí, které jsou bohaté na gluthation a peptidy. Sérum, které ampulky obsahují je velmi jemné, a proto ampule můžete aplikovat i okolo očí. Krásně sjednotí tón, postarají se o citlivou pleť a zároveň vyhlazují vrásky. Gluthation je velmi důležitý antioxidant pro naše tělo. Jeho účinky na pleť jsou především ve sjednocení tónu pleti a také ve vyhlazení vrásek.

HUBISLAB Derma Max intenzivní krém na pigmentové skvrny můžete aplikovat na celý obličej nebo pouze v místech pigmentace ve větší vrstvě např. na noc místo noční masky. Tento krém velmi rychle zesvětluje barevné skvrny na kůži, odstraňuje pigmentace a pihy. Kyselina tranexamová a vitaminový KOMPLEX pomáhají korigovat pigmentaci a bělí pokožku. Zklidňuje pleť, silně a rychle hydratuje pleť, posiluje elasticitu pleti do hloubky díky obsahu asiatikosidů, alantoinu a beta-glukanu.

Společně tyto produkty zafungovaly paní Patricii skvěle.