Proč je korejská péče o pleť tolik oblíbená?

Korejská kosmetika je na trhu již dlouho a v poslední době se jí dostává větší pozornosti. Zajímá Vás proč? Rádi Vám na tuto otázku odpovíme.

Korejská péče o pleť

Hlavním důvodem jsou INOVACE. Korejci sázejí nejen v oblasti kosmetiky především na vývoj. Díky tomu jsou produkty korejské kosmetiky tolik účinné. Korejci do svých kosmetických produktů přidávají peptidy, beta-glukany, asiatikosidy a další přírodní látky ve skvělé kvalitě, čímž se produkty stávají velmi kvalitní a vyhledávané.

Všechna inovativní složení krémů by neměla takový efekt, kdyby Korejci dokonale nepromysleli způsob, jak dané produkty používat. Jejich desetistupňová korejská péče o pleť je základem pro krásnou pleť, která je pro Korejce typická. Korejské ženy jsou známé svojí bezchybnou pletí a také tím, že se o sebe starají skutečně pečlivě.

Výběr produktů pro náš e-shop

Produkty, které najdete na našem e-shopu Kosmetikomat jsou pečlivě vybírány a vždy odzkoušeny nejen námi, ale také klienty kliniky estetické medicíny My Best Care. Náš e-shop Vám nabízí především produkty jihokorejské značky Jeu’Demeure, kterou definují hlavně patentované peptidy. Kosmetika je vytvořena z velké části na bázi peptidů, které jsou našemu tělu vlastní a tak nehrozí nežádoucí reakce nebo dokonce alergie. Peptidy jsou velmi dobře snášeny, a proto se používají jako unikátní ingredience luxusních kosmetik na celém světě. Korejská péče o pleť není výjimkou. Pomáhá řešit problémy se stárnutím kůže, vypadáváním vlasů, bojuje s příznaky akné i s atopickým ekzémem. Tato kosmetika se totiž řídí pravidlem, že jedině zdravá pokožka může být opravdu krásná, a tak neobsahuje parabeny, minerální oleje, sírany, ethanol, umělé barvy ani syntetické vůně.

Značka Jeu’Demeure nabízí širokou paletu kosmetických produktů. Pokryje tak každodenní péči o pokožku i dny, kdy chcete vaší pleti dopřát něco extra a kdy se o ni chcete starat pečlivěji než jindy. Nejoblíbenějšími produkty této značky jsou produkty řady COLLAGEN GERMINATING PEPTIDE. Pleťový krém z této řady je nejoblíbenější u našich zákaznic. Jedná se o všestranný krém s hladkou a jemnou krémovou texturou, která se velmi dobře vstřebává. Krém má anti-aging účinky, takže zjemňuje vrásky a celkově regeneruje pleť. Dodává jí mladistvější vzhled, protože obnovuje přirozenou tvorbu kolagenu, a zároveň hydratuje pleť do hloubky.

Náš výběr produktů je bohatý

Pokud se poohlížíte ještě po jiné korejské kosmetice, vyzkoušejte značku HUBISLAB. Sáhnout po ní můžete v případě, že vaše pokožka potřebuje notnou dávku hydratace, ale i kvalitní přípravky pro regeneraci pleti. Produkty působí proti stárnutí pokožky, léčí pleť poškozenou akné a mají řadu dalších blahodárných účinků.  Laboratoř kombinuje přírodní ingredience s peptidy, proteiny a nukleovými kyselinami. Hlavní účinek ale spočívá v růstových faktorech, které jsou pro pokožku velice přínosné a které zvyšují tvorbu kolagenu, elastinu a kyseliny hyaluronové. Růstové faktory aktivují kožní receptory, které stimulují obnovu buněk a následnou regeneraci pokožky. Z této kosmetiky je velmi oblíbená čistící pěna MOISTURE MAX, která nejenže skvěle čistí díky jemným šetrným bublinkám, ale navíc díky obsahu HYALO MATRIX, tedy komplexu tří typů kyseliny hyaluronové, který skutečně hydratuje pleť do hloubky.

Korejská péče o pleť není pouze o krémech

Korejská kosmetika je zkrátka jiná. Není jen o konkrétních krémech, ale o celkovém přístupu v péči o pleť. Nabízí produkty, které jsou rozmanité a mezi kterými si vyberou i ti nejnáročnější.  Kosmetika je šetrná ke všem typům pleti, má složení, které jinde nenajdete a za kterým stojí nejnovější výzkumy a patentované technologie. Korejská péče o pleť je prostě zážitek. Tak si ho užijte i vy!