Profesionální korejská kosmetika od JeuDérm EXPERT

Která žena by si nepřála být krásná? Profesionální korejská kosmetika a její účinky jsou výsledkem vysokých nároků korejských žen, jejichž pleť je svou krásou proslulá. Dopřejte si stejnou péči i vy. 

Profesionální korejská kosmetika pro vaši pleť

Korejská kosmetika, která by neměla ujít za žádnou cenu vaší pozornosti, je JeuDérm EXPERT. Už její název hovoří za vše – pochází z francouzštiny a je složen ze slov Juenesse (mladý) a Derm (pokožka). Jestli hledáte dlouhodobou péči, která se s minimem vašeho úsilí postará o mladistvý vzhled vaší pleti, jste na správném místě. Celá škála jejich produktů, které jsou ověřeny už zákaznicemi v Asii, a především její domovské Koreji, vznikla ve spolupráci specialistů z oborů biochemie, dermatologie a kosmetiky.

Složení produktů Jeu’Dérm EXPERT

Hlavní síla produktů od korejské kosmetické značky JeuDérm EXPERT tkví ve složení, které je zcela přírodní, bez chemických přísad a toxických složek. Jejich tajnou přísadou je hlavně velké množství peptidů. Ty jsou zcela přirozenou složkou našeho těla. S přibývajícím věkem jich ale pochopitelně ubývá, proto je třeba je doplňovat. Jsou totiž jednou z hlavních složek, které mají vliv na tvorbu kolagenu a s tím jde ruku v ruce redukce vrásek, jejich vyhlazení a zjemnění.

Jak by měla vypadat denní rutina v péči o pleť?

Tuto kosmetiku využijete napříč svou kosmetickou rutinou a v každém ohledu budete spokojené. Pojďme si to projít krok po kroku:

Ráno by měla každá žena začít řádným čištěním pleti. K tomu se skvěle hodí univerzální čistící gel Megapolis speciálně vyvinutý pro namáhanou pleť. Odstraňuje zbytky make-upu i nečistoty, které se do pokožky během noci dostaly. Nejen, že obsahuje potřebné peptidy, ale i panthenol, který pleť přirozeně zklidňuje. Poté na obličej naneste Adaptive Skin hydratační pleťový toner, který pomáhá pleť hydratovat a revitalizovat. Stačí malé množství a vaše pleť bude chráněna před škodlivými vlivy, jimž každý den čelí. Funguje na stejném principu jako vyživující tekuté sérum, proto nic dalšího není potřeba, Následně přichází na řadu nanesení krému na obličej. Jelikož jsou všechny přípravky od korejské kosmetické značky JeuDérm EXPERT vhodné pro všechny typy pokožky – od normální přes aknózní až po tu nejcitlivější a jejich složení je hypoalergenní, doporučujeme intenzivní peptidový krém proti vráskám Reform Age Itnesice Cream, který poskytuje pleti komplexní péči a výrazně zpomaluje proces stárnutí. Když k tomu navíc ještě přidáte Intenzivní oční krém proti vráskám Reform Age Intensive EYE Cream, který nanesete v malém množství na pokožku kolem očí, máte komplexní kvalitní péči, kterou ocení každá žena! Pokud vaší pleti vyhovuje spíše lehčí verze krému, která také obsahuje velké množství peptidů, vyzkoušejte lehký krém pro namáhanou pleť Megapolis, který naleznete u nás i ve zvýhodněném setu s čistícím gelem. Vidíte, jak málo stačí, aby byla vaše pleť dokonale připravená na náročný den v práci? Stejný postup zopakujte i večer před spaním.

Účinnost značky JeuDérm EXPERT pocítíte velmi brzy – vyzkoušejte to (doslova) na vlastní kůži!

Kam dál? Navštivte naši sekci > PRODUKTY ZNAČKY JeuDérm

Akční produkty