Revoluční kosmetika na bázi peptidů dobývá svět

Peptid je látka obsažená v lidském těle, tedy tělu “vlastní” a právě to je ten důvod, proč dnes ženy vyhledávají kosmetiku právě na této bázi čím dál častěji. Peptidy jsou velmi dobře snášeny a s naší pletí umí doslova zázraky. Přečtěte si, proč jsou pro naše tělo a pleť tak důležité a co všechno umí.

Peptidy se dnes používají jako unikátní ingredience luxusních kosmetik na celém světě. Co se ale za tímto slovíčkem skrývá? Řada z nás ho slyšela nejspíš naposledy někdy na střední škole v hodině chemie, ale málokdo by dokázal říct, co to takový peptid vlastně je a k čemu je dobrý.

Jedná se o organickou sloučeninu složenou z aminokyselin, která s naší pletí a tělem umí doslova zázraky. Peptidy lze uměle vytvořit, nebo získat z rostlin, například z rýže a sóji. Umí odstranit vrásky, pigmentové skvrny i jiné nedokonalosti, stimulují tvorbu kolagenu a elastinu a díky tomu je naše pleť svěží a mladistvá.

Díky peptidům se v našem těle odbourávají škodlivé látky i tuky, stimulují růst vlasů a působí i proti zánětům a dokonce i proti depresím. Je toho zkrátka celá řada, a proto se na tento zázrak zaměřila také východní medicína a kosmetické značky.

Pokud tedy chcete bojovat s vráskami, pigmentovými skvrnami nebo jinými nedokonalostmi pleti a chcete mít pokožku opět vypnutou a zářící, vsaďte na peptidy. Kosmetických řad, které tyto sloučeniny obsahují, je dnes celá řada a ne vždycky je snadné vybrat ty správné kosmetické produkty.

Jednou z osvědčených kosmetických značek na bázi peptidů je jihokorejská značka Jeu’Demeure, která má širokou nabídku produktů pro zkrášlení, ale také pro řešení různorodých problémů s pletí. Kosmetiku může používat celá rodina, protože obsahuje přírodní ingredience, účinné látky a právě zmiňované peptidy, které tělo bez problémů přijímá.

Jestli vás tedy trápí problémy s pletí a uvažujete o vyzkoušení nových kosmetických produktů, peptidová kosmetika je pro vás to pravé.

Jeu’Demeure je ambiciózní značka používající nejlepší světovou výrobní peptidovou technologii. Rosteme jako profesionální značka a to díky tomu, že se naše týmy odborníků poctivě věnují řešení problémů s pletí klientů na celém světě. To nám umožňuje dosahovat skvělých výsledků při řešení různých problémů s pletí a stále větší zájem o naše produkty.

Kam dál? Navštivte naši sekci > Pleťové krémy

Akční produkty