Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

Citlivá a aknózní pleť

Trápí vás aknózní pleť? Vybrali jsme pro vás několik účinných a především kvalitních přípravků, které vám s tímto problémem pomohou. Všechny námi nabízené produkty patří mezi to nejkvalitnější, co současná korejská kosmetika nabízí. V naší nabídce najdete produkty od předních značek Jeu´Demeure, mccosmetics a řady dalších. Pravidelně nabídku aktualizujeme, abychom si byli jisti, že vám vždy nabízíme vše, co současná špičková kosmetika přináší.

Kompletní nabídka na jednom místě

U nás najdete nejen vše pro péči o aknózní pleť, ale také další produkty, které vám pomohou s každodenní rutinou. Vybrat si můžete například produkty pro čištění pleti nebo péči o oční okolí. Další oblíbenou cestou je volba produktů podle typu pleti. Kromě té aknózní je to třeba stárnoucí pleť nebo ekzematická pleť.

Aknózní pleť

Na chvíli se ještě vraťme k aknózní pleti. Ta se netýká pouze dospívajících dívek nebo i mužů. Řada lidí se s tímto problémem potýká i v dospělém věku, například v důsledku antikoncepce, nezdravé stravy, nadměrné konzumace cukru, alkoholu nebo smažených potravin a z řady dalších důvodů. Proto korejské krémy počítají s každou věkovou kategorií, ne jen s nezralou pletí.

Poradíme vám, který produkt vybrat

Stále si nevíte rady s výběrem konkrétního produktu? Obraťte se na nás, rádi vám poradíme. Pokud chcete koupit kosmetiku jako dárek, doporučujeme zvolit dárkové poukazy. Ten, pro koho je dárek určen, už bude vědět, co mu vyhovuje nejlépe. A kdybyste přece jen vybrali sami, zkuste naše dárkové balení. Vše pro vás připravíme a zabalíme tak, aby stačilo dárek jen předat.

Resetovat filtr
Otevřít filtr Zavřít filtr

Zobrazen 1. – 15. z 18 výsledků

CZ
EUR