Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

Opalovací krémy na obličej

Hledáte ochranu pro svou pleť? Ať už vyrážíte s kamarádkou do města, chystáte se k moři nebo na hory, budou se vám hodit kvalitní opalovací krémy na obličej. Ty nejen, že vaši pokožku chrání před spálením, ale zároveň ji i vyživí.

Kvalitní korejská kosmetika, stejně jako opalovací krémy, obsahuje například kyselinu hyaluronovou, která spolehlivě zabrání tvorbě pigmentových skvrn. Nabízí také vysoký ochranný faktor, nejčastěji SPF 50+. Tvorba pigmentových skvrn je nepříjemná a k jejich odstranění vede často dlouhá cesta. Ušetřete starosti i peníze, které byste museli na odstranění vynaložit, a buďte krásná se správně zvoleným krémem.

Nabízíme opalovací krémy na obličej od značek mccosmetics a JeuDemeure.

Opalovací krémy na obličej

Opalovací krémy na obličej v sobě nesou velkou zodpovědnost a zároveň výzvu pro své tvůrce. Jsou na ně kladeny opravdu vysoké nároky – jejich úkolem je chránit pleť při té nejtěžší a zároveň často celodenní zátěži. A to ve chvílích, kdy je vystavena slunci.

Kontaktujte nás

Výběr kosmetiky může být náročný. Nevíte si rady, jak vybrat vhodné opalovací krémy na obličej? Kontaktujte nás, se vším vám rádi poradíme.

Resetovat filtr
Otevřít filtr Zavřít filtr

Zobrazuji všech 7 výsledků

CZ
EUR