Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

Pigmentace

Pigmentace trápí velkou řadu z nás, většinu žen trápí především v letních měsících. Základem je ochránit pleť produkty s faktorem. Jelikož UVA záření se vyskytuje během celého roku, a to i když je zataženo a představuje 95 % ultrafialového záření, které dopadá na zemský povrch. Je tedy velmi silné, proniká skrz mraky, sklo i pokožku. Narozdíl od UVB záření, které způsobuje sluneční spáleniny, UVA záření bolest nezpůsobuje, což však neznamená, že není škodlivé. Právě naopak – proniká velmi hluboko a ovlivňuje buňky v hlubší vrstvě kůže. Může způsobit dlouhodobé poškození a zapříčinit následující:

  • Fotostárnutí struktury kůže, kolagenová a elastinová vlákna jsou modifikovány a výsledkem je povadání pleti a tvorba vrásek.
  • Sluneční intoleranci, také často označovanou jako sluneční alergii tedy začervenání, svědění.
  • Poruchy pigmentace jako těhotenské skvrny, tmavé skvrny.
  • Rozvoj rakoviny kůže.

OPALOVACÍ KRÉMY

Jak se zbavit skvrn?

Prevence je základ! Pokud se však skvrny objeví, tak je ideální již nyní začít s péčí o pleť. Nabízíme produkty, které vám účinně zesvětlí pigmentace. Speciální krémy a séra obsahující látky, které sjednocují tón pleti a zesvětlují tmavá místa. Ideální je kombinace, která vám bude vyhovovat. Doporučujeme přes den krém DERMA MAX Anti-aging krém, který umí nejen pomoc s pigmentem, ale pomáhá i v boji proti vráskám. Na noc aplikovat sérum s komplexem Vitamínu C a k tomu přidat výživnějším krém DERMA MAX na pigmentové skvrny.

Pokud přes den chcete zakrýt tmavá místa, doporučujeme naše NOVINKY – BB krémy, které vás překvapí vysokou ochrannou a obsahy účinných látek.

Kam dál? > BESTSELLERY

Resetovat filtr
Otevřít filtr Zavřít filtr

Zobrazuji všech 11 výsledků

CZ
EUR