Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

Problematická pleť

Problematická pleť

Problematická pleť trápí nejednu ženu. Může být plná černých teček, mastná a zároveň místy suchá. S rozšířenými póry, nebo se na ní mohou vytvářet červené skvrny. Pro takovou pleť je někdy složité vybrat vhodnou kosmetiku. S tím, jak se v průběhu ročních období mění, jsou její nároky o to větší.

Zvolte – Aknózní pleť Ekzematická pleť Suchá pleť

 

AC Control péče
AC Control péče

Korejská kosmetika přišla s řadou zajímavých produktů, které věnovala přímo péči o problematickou pleť. Všechny námi nabízené produkty do jednoho mají kvalitní složení, za kterým si sami stojíme. Vyberte si mezi kousky, které se díky své kvalitě staly v naší nabídce bestsellery.

Dopřejte si péči, kterou si zasloužíte

Především starší generace neměly k dispozici zdaleka tolik kosmetiky, jako máme dnes. Není to pouze korejská kosmetika, která se k nám nedovážela. Dnes je trh přesycen a je těžké se v něm orientovat natolik, abyste si vybrali to, co vaší pleti skutečně prospěje. Proto jsme pro vás na Kosmetikomatu vybrali jen ty nejkvalitnější kousky – vybírejte a nelámejte si hlavu s kvalitou. Všechny naše produkty obsahují jen ty nejkvalitnější a opravdu účinné složky. V kombinaci s kvalitními doplňky stravy jsou nezastavitelné.

Problematická pleť

Už žádné stigma ve společnosti. Přestaňte být tou s problematickou pletí a těšte se z každého dne, kdy beze studu stavíte svou tvář na odiv. Jestli si nevíte rady s výběrem, napište nám a my Vám rádi poradíme. Nebo se podívejte na náš blog, kde najdete další informace a novinky ze světa kosmetiky.

KAM DÁL?  > VYBÍREJTE Z NAŠICH BESTSELLERŮ

Resetovat filtr
Otevřít filtr Zavřít filtr

Zobrazuji všechny 3 výsledky

CZ
EUR