Luxusní hydrogelové masky Blandice

Když chcete brát péči o pleť skutečně precizně, kromě každodenního důkladného čistění je nasnadě využívat i jednou za týden vyživující masku. Aby mohla pracovat tak, jak od ní očekáváme, je potřeba pleť před nanášením důkladně vyčistit, aby se její účinky dostaly přesně tam, kde jsou žádoucí.

Vybrat masku, která by splňovala vaše očekávání ale není vůbec jednoduché. Tím spíš, když se vyrábí z různých materiálů. O textilních maskách jsme vás už informovali. V nabídce máme ale ještě jejich hydrogelové sestry. Luxusní masky od korejské značky Blandice. V čem je jejich kouzlo?

Za každého počasí

I když máte celý rok bezproblémovou pleť, s příchodem chladnějšího počasí a častějšího větru dochází k podráždění a zvýšené citlivosti. Aby to nepřerostlo v chronický problém, je třeba na to zareagovat hned. Jedním ze způsobů je právě použití hydrogelové masky, které pleť příjemně zchladí a dodá jí potřebné živiny. Stejně tak poslouží i po spálení na horském sluníčku nebo dlouhé protančené noci. Hydrogelové masky jsou skutečně všestranným pomocníkem! To ale nejsou jediné benefity, které hydrogelová maska nabízí.

Náš tip: Masku aplikujte po horké koupeli nebo po nahřátí pokožky teplým ručníkem. Teplá voda a pára totiž otevřou a uvolní póry a usnadní tak vstřebávání účinných látek.

Základní rozdíl

Není pravda, že by byly hydrogelové masky lepší než ty textilní. Jen jsou určené pro jiné typy pokožky a uživatelky. Zatímco totiž textilní (látková) maska dodá pokožce výživu a rozjasňuje ji, současně mnoho napuštěné složky zůstává v plátýnku a nevyužije se proto na maximum. To se vám u luxusní hydrogelové masky Blandice nestane. Napuštěnou esenci využívají tyto masky do poslední kapky, protože je obsažena přímo v hydrogelu – přírodním rostlinném polymerovém gelu. Na první dotek sice slizkém, ale na to si po pár použitích zvyknete.

Jaká je pro mě ta pravá?

V nabídce máme dva druhy hydrogelových masek od značky Blandice. Obě jsou skvělé a zaslouží si vaši pozornost, protože se svým složením vyrovnají mnohem dražším konkurenčním produktům. Blandice si však zakládá na tom, že je schopno dát kvalitu za cenu, která nezatíží rodinný rozpočet! Navíc jistě oceníte možnost ušetřit nákupem víc kusů za zvýhodněnou konečnou cenu.

Sledujte nás také na našem Youtube kanále

Trápí vás povislá kůže na obličeji a stále se prohlubující vrásky? Čas samozřejmě nikdo z nás nezastaví a nemůžeme slibovat zázraky. Na druhou stranu luxusní hydratační a vyhlazující maska s obsahem kyseliny hyaluronové má okamžitý efekt. Nejen, že pleť na první pohled mladá a má liftingový efekt, ale je vhodná i ke zklidnění pokožky po kosmetických zákrocích nebo podrážděné pokožce.

K tomu je ostatně primárně určena luxusní zklidňující maska s beta-glukanem. Ta nejen, že pleť hydratuje, ale je vhodná pro výživu pokožky po ošetření laserem.

Náš tip: Dejte masku před nanášením do lednice. Chladící efekt se zdvojnásobí!

Kam dál? Vybírejte z produktů nabídky > Tonizace a zklidnění pleti