Největší hit v péči o pleť? Textilní masky!

Největší hit v péči o pleť?   Textilní masky! Snadné použití a vysoká účinnost. To jsou jen dvě z celé řady výhod, kterými se pyšní textilní pleťové masky, které v posledních…

Snadné použití a vysoká účinnost. To jsou jen dvě z celé řady výhod, kterými se pyšní textilní pleťové masky, které v posledních letech zažívají doslova boom. Není snad žena, která by látkovou masku nevyzkoušela a ve světě se těší čím dál větší oblibě. Jaké jsou jejich výhody a které jsou pro nás ty pravé? To vše se dočtete na našem kosmetikomatu.

Zatímco pro některé ženy je používání pleťových masek spíše okrajovou záležitostí, ve světě se stávají čím dál větším trendem, a to především textilní nebo tak zvané plátýnkové masky. Látkové masky jsou dnes skutečným hitem a není se čemu divit. Ušetří nám čas a mají vynikající účinky. Rozjasní a omladí naši pleť, dodají ji potřebnou hydrataci a výživu. Výsledky jsou zkrátka vidět již po prvním použití a to se počítá.

Nespornou výhodou je jejich snadné použití. Nepotřebujete ani vodu, ani štětec na nanášení. Masku stačí rozbalit, přiložit na předem vyčištěnou pleť a nechat působit potřebnou dobu. Maska vás nijak neomezuje, nekape, nestéká, ani nepadá. Dokonale přilne a přizpůsobí se konturám vaší pleti. Po několika minutách ji stačí pouze sundat. Případné zbytky vmasírujte do pokožky, nebo odstraňte vatovým tampónem a je to.

Textilní masky mají také vynikající účinky. Samozřejmě záleží na tom, jaký typ masky zvolíte a na co se při jejím použití chcete zaměřit. Efekt je každopádně znát již po první aplikaci. Pleť je opět jasná, mladistvá, hydratovaná a plná potřebných vitamínů a minerálů.

Jak ale vybrat tu pravou masku?

Na trhu je dnes nepřeberné množství různých textilních a plátýnkových masek a vybrat tu správnou pro naši pleť, může být pěkný oříšek. V tomto případě se vyplatí nechat se inspirovat ženami, které o svoji pleť dbají jako žádné jiné, a těmi jsou Korejky. Ty vědí moc dobře, jak se o svoji pleť starat a kromě jiných kosmetických produktů nedají dopustit právě na textilní masky, které patří k jejich pravidelné péči o pleť.

Jednou z osvědčených kosmetických značek, které nabízejí skutečně kvalitní textilní masky, je jihokorejská značka Jeu’Demeure, která má širokou nabídku produktů pro zkrášlení, ale také pro řešení různorodých problémů s pletí. Jejich produkty se vyznačují snadným použitím, lepší vstřebatelností a také skutečně jemnými materiály.

Pokud tedy patříte k ženám, které textilní masku ještě nevyzkoušely, neváhejte a směle do toho. Uvidíte, že si je zamilujete a klasickým krémovým či gelovým maskám dáte alespoň na nějakou dobu sbohem.

Kam dál? Navštivte naši sekci > Pleťové masky