10 ks BALANCING textilních masek jako DÁREK ke každé objednávce nad 1.499,-!
PROHLÉDNOUT
0,00 
CZK
EUR

Připravte svou pleť na jaro

Zima je pro naši pleť dost náročné období. Pokožka je hodně zatěžovaná, vystavená nepříznivým vnějším vlivům, a tak je na jaře většinou unavená a zašedlá. Proto bychom jí teď měli věnovat zvýšenou pozornost. Jak by měla vypadat péče o pleť v těchto dnech, jak nejlépe připravit pokožku na jaro a na jaké produkty bychom se teď měli zaměřit? To se dočtete na našem Kosmetikomatu.

Péče o pleť v jarních měsících se nese v duchu očisty, ale také hydratace i správné ochrany před prvními slunečními paprsky, které nabírají na intenzitě. Pleť je po zimě suchá, poškozená a nemá potřebné živiny, a tak je velmi důležité zaměřit se na péči o pokožku komplexně a věnovat jí větší pozornost.

V první řadě je nutné zbavit pleť odumřelých buněk, a to správným peelingem, který zanechá vaši pleť jemnou a hladkou a připraví ji na potřebnou hydrataci a výživu. Vyzkoušejte například hloubkový čistící peeling na bázi rostlinných enzymů z papáji a ananasu PURE BALANCE od značky HUBISLAB. Tento peeling šetrně odstraňuje odumřelé buňky, perfektně vyčistí pokožku a dodá jí také potřebnou hydrataci. Papainový enzym, získaný z papáji, odplavuje nečistoty a maz z pórů bez podráždění, čímž udržuje pokožku čistou a jemnou.

Dalším důležitým krokem v péči o pleť v těchto dnech je hydratace. Pokud máte suchou a našedlou pleť nebo bojujete s větším výskytem vrásek, vaše pokožka po hydrataci přímo volá. Kvalitní krém, který pleti dodá potřebnou vláhu a živiny, by měl být na jaře samozřejmostí a vaše pleť se vám odvděčí zářivějším vzhledem.

Jaký krém ale zvolit? Vyzkoušejte ten, který vaši pleť hydratuje do hloubky a zároveň zklidňuje podrážděnou pokožku. MOISTURE MAX od HUBISLAB obsahuje kyselinu hyaluronovou, díky které krém vytvoří na pleti lehký zvlhčující a ochranný film. Ten udrží i suchou pleť dlouhodobě hydratovanou a hebkou bez lepkavého pocitu.

Pokud chcete vaši pleť hydratovat, nemusíte sáhnout pouze po kvalitním krému. Na trhu je dnes řada jiných produktů, které splňují tento účel a mají pro vaši pokožku i další benefity. Jedním z takových produktů je například hydratační mlha MOISTURE MAX od HUBISLAB. Tento sprej posiluje schopnost pokožky vázat vodu a tím ji udržuje hydratovanou. Je bohatý na minerály, polysacharidy, vitamíny a aminokyseliny, které chrání pokožku a pomáhají zvyšovat její pružnost.

I když slunce ještě nemá takovou sílu, určitě bychom neměli zapomínat také na opalovací péči a kvalitní opalovací krémy. Spálit se totiž můžete i na jaře, a tak tuto ochranu určitě nepodceňujte. Sáhnout můžete například po denním krému na opalování od MCCOSMETICS TOTAL SUN BLOCK 50+, který podporuje obranyschopnost kůže při opalování a chrání ji před důsledky škodlivého záření slunce. Krém navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, která bojuje proti pigmentovým skvrnám a opálení je tak krásně sjednocené.

Správná jarní péče ale nesouvisí jen s kvalitními produkty, ale také se zdravým životním stylem, a tak nezapomínejte v těchto dnech i na pravidelný pohyb a na dostatečný přísun tekutin. Tělo totiž potřebuje péči nejen zvenku, ale také zevnitř. Krásné jarní dny!

Rechnungsadresse

Thomas Daniel s.r.o.
Štěpánská 704/61 (Palais Lucerna)
110 00 Prag 1
IČ: 27380319
DIČ: CZ27380319
Die Gesellschaft ist beim Stadtgericht in Prag unter 109680, Sektion C, geführt.

Adresse zum Senden und Empfangen:

Thomas Daniel s.r.o.
Pod Kaplankou 483/3
266 01 Beroun
+420 212 246 577
info@kosmetikomat.cz
Pojďte se dozvědět o všech novinkách a akcích jako první!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Für Online-Kartenzahlungen verwenden wir das ThePay-Zahlungsgateway. So sind Ihre Zahlungen sicher.
Copyright © 2018 - 2021 Thomas Daniel s.r.o.
Code & Design von
Greatex
arrow-down-circle