Využijte naší speciální nabídky a navštivte sekci akčních produktů ( platí do vyprodání zásob nebo do 31. 1. 2022).
AKTION
0,00 
CZK
EUR

Připravte svou pleť na jaro

Zima je pro naši pleť dost náročné období. Pokožka je hodně zatěžovaná, vystavená nepříznivým vnějším vlivům, a tak je na jaře většinou unavená a zašedlá. Proto bychom jí teď měli věnovat zvýšenou pozornost. Jak by měla vypadat péče o pleť v těchto dnech, jak nejlépe připravit pokožku na jaro a na jaké produkty bychom se teď měli zaměřit? To se dočtete na našem Kosmetikomatu.

Péče o pleť v jarních měsících se nese v duchu očisty, ale také hydratace i správné ochrany před prvními slunečními paprsky, které nabírají na intenzitě. Pleť je po zimě suchá, poškozená a nemá potřebné živiny, a tak je velmi důležité zaměřit se na péči o pokožku komplexně a věnovat jí větší pozornost.

V první řadě je nutné zbavit pleť odumřelých buněk, a to správným peelingem, který zanechá vaši pleť jemnou a hladkou a připraví ji na potřebnou hydrataci a výživu. Vyzkoušejte například hloubkový čistící peeling na bázi rostlinných enzymů z papáji a ananasu PURE BALANCE od značky HUBISLAB. Tento peeling šetrně odstraňuje odumřelé buňky, perfektně vyčistí pokožku a dodá jí také potřebnou hydrataci. Papainový enzym, získaný z papáji, odplavuje nečistoty a maz z pórů bez podráždění, čímž udržuje pokožku čistou a jemnou.

Dalším důležitým krokem v péči o pleť v těchto dnech je hydratace. Pokud máte suchou a našedlou pleť nebo bojujete s větším výskytem vrásek, vaše pokožka po hydrataci přímo volá. Kvalitní krém, který pleti dodá potřebnou vláhu a živiny, by měl být na jaře samozřejmostí a vaše pleť se vám odvděčí zářivějším vzhledem.

Jaký krém ale zvolit? Vyzkoušejte ten, který vaši pleť hydratuje do hloubky a zároveň zklidňuje podrážděnou pokožku. MOISTURE MAX od HUBISLAB obsahuje kyselinu hyaluronovou, díky které krém vytvoří na pleti lehký zvlhčující a ochranný film. Ten udrží i suchou pleť dlouhodobě hydratovanou a hebkou bez lepkavého pocitu.

Pokud chcete vaši pleť hydratovat, nemusíte sáhnout pouze po kvalitním krému. Na trhu je dnes řada jiných produktů, které splňují tento účel a mají pro vaši pokožku i další benefity. Jedním z takových produktů je například hydratační mlha MOISTURE MAX od HUBISLAB. Tento sprej posiluje schopnost pokožky vázat vodu a tím ji udržuje hydratovanou. Je bohatý na minerály, polysacharidy, vitamíny a aminokyseliny, které chrání pokožku a pomáhají zvyšovat její pružnost.

I když slunce ještě nemá takovou sílu, určitě bychom neměli zapomínat také na opalovací péči a kvalitní opalovací krémy. Spálit se totiž můžete i na jaře, a tak tuto ochranu určitě nepodceňujte. Sáhnout můžete například po denním krému na opalování od MCCOSMETICS TOTAL SUN BLOCK 50+, který podporuje obranyschopnost kůže při opalování a chrání ji před důsledky škodlivého záření slunce. Krém navíc obsahuje kyselinu hyaluronovou, která bojuje proti pigmentovým skvrnám a opálení je tak krásně sjednocené.

Správná jarní péče ale nesouvisí jen s kvalitními produkty, ale také se zdravým životním stylem, a tak nezapomínejte v těchto dnech i na pravidelný pohyb a na dostatečný přísun tekutin. Tělo totiž potřebuje péči nejen zvenku, ale také zevnitř. Krásné jarní dny!

Rechnungsadresse

Thomas Daniel s.r.o.
Štěpánská 704/61 (Palais Lucerna)
110 00 Prag 1
IČ: 27380319
DIČ: CZ27380319
Die Gesellschaft ist beim Stadtgericht in Prag unter 109680, Sektion C, geführt.

Adresse zum Senden und Empfangen:

Thomas Daniel s.r.o.
Pod Kaplankou 483/3
266 01 Beroun
+420 212 246 577
info@kosmetikomat.cz
Pojďte se dozvědět o všech novinkách a akcích jako první!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Für Online-Kartenzahlungen verwenden wir das ThePay-Zahlungsgateway. So sind Ihre Zahlungen sicher.
Copyright © 2018 - 2022 Thomas Daniel s.r.o.
Code & Design von
Greatex
arrow-down-circle