Objevte naši novinku Yuricos a jejich polštářky pod oči a masky

Korejská značka YOURICOS alias YURICO5, která se pyšní 5 NONO PARABEN, NO ALCOHOL, NO ARTICAL DYES, NO AMINE, NO MINERAL OIL. Jak už z těchto pěti „NO“ vyplývá, jedná se o kosmetické produkty, které neobsahují parabeny ani jiné škodlivé látky, které by mohly být pokožce na škodu. Jedná se o dynamickou společnost, která za sebou sice nemá dlouhou historii, ale to nic nemění na kvalitě jejich přípravků, které se hodí pro všechny.

Kouzlo pleťových masek z Koreje

Možná jste o korejské značce YOURICOS (Your Ultimate Refreshing Idea) ještě neslyšela, to ovšem neznamená, že byste ji měla ignorovat – právě naopak! Nabízí širokou škálu základní, vysoce kvalitní i prémiové úrovně kosmetické péče. Mezi jejich stěžejní produkty patří bezpochyby vysoce kvalitní pleťové masky a polštářky pod oči, které neobsahují žádné škodlivé látky ani parabeny.
Pokud sháníte kvalitní masku na obličej, společnost YOURICOS nabízí produkty pro všechny typy pleti. Navíc bez toho, aby jejich koupě jakkoli zatížila rodinný rozpočet. Vzhledem k tomu, že se jedná o mladou společnost, nemusíme se obávat, že by usnula na vavřínech. Slibuje stálé zdokonalování a příchod nových nápadů, aby uspokojila každou zákaznici. Již nyní této korejské značce propadly ženy v několika zemích jako je Čína, Japonsko, Mexiko a Paraguay. Připojte se k jejich řadě, určitě nebudete zklamaná!

Textilní pleťové masky

I když se mnohé ženy dívají na použití masek na pleť skrz prsty, jejich sílu bychom neměly podceňovat a zařadit ji do naší pečující rutiny. Jejich hlavní výhodou je snadná aplikace, minimum času, a hlavně okamžitě viditelné výsledky. Textilní masky od značky YOURICOS jsou vhodné díky absenci parabenů, alkoholu, umělých barviv, minerálních olejů a škodlivých chemikálií pro všechny typy pokožky, dokonce i ty nejcitlivější. Každá z pleťových masek od této korejské značky obsahuje jednu z účinných látek, která se maximálně přizpůsobí vašim potřebám. Potřebujete pleť zklidnit? Zvolte masku s obsahem aloe vera, pro zmírnění vrásek a hydrataci pleti sáhněte po textilní masce s kyselinou hyaluronovou. Jak známo, na návrat elasticity je nejvhodnější kolagen. I ta se v maskách od YOURICO5 objevuje. Všechny tyto účinné látky jste již jistě znala, dost možná i vyzkoušela, ale co zkusit pleťovou masku, do které je jako hlavní ingredience přidáno zlato? Právě to navrací pleti svěžest a vitalitu.

Polštářky pod oči

Bez rozdílu věku nebo typu pokožky, se snad všechny ženy občas potýkají s unaveným pohledem a kruhy pod očima, které jsou způsobeny stresem, únavou nebo tím, že celý den koukáme do monitoru počítače. Jedná se o civilizační problém, kterému se zkrátka vyhneme jen těžko. Někdy ani ten nejkvalitnější korektor nezabírá. Co s tím? Někdo doporučuje pravidelné masáže oblasti očí, omezení soli nebo někdy i chirurgický zákrok! Naskakuje vám z toho husí kůže? Řešení nemusí být tak složité! Korejská značka YOURICOS přichází s polštářky pod oči, které jemně a efektivně pečují o oční okolí, navrací unavené pleti svěžest a vitalitu. Jejich velkou výhodou je i to, že se nemusí používat denně, ale abychom viděli výsledky, stačí nám je nanášet jednou týdně po dobu alespoň jednoho měsíce!
Na výběr máte ze dvou variant – polštářky pod oči s obsahem šnečího extraktu výrazně pomáhá ke zpevnění a vyhlazení zralé a suché pleti. Zároveň se jedná se o přírodní antibiotikum s regeneračními a antioxidačními účinky, proto se ukázal jako velmi účinný pro problematickou a aknózní pleť. Pokud vás kromě samotných tmavých kruhů trápí i vrásky a unavená pokožka, doporučujeme vyzkoušet polštářky pod oči s obsahem extraktu z kaviáru. Ten již během několik hodin dokáže oblast očí rozjasnit, vyživit a současně hydratovat. Pomyslnou třešničkou na dortu je i jeho schopnost vyrovnávat nechtěnou pigmentaci. Když budete polštářky používat pravidelně, nejen, že budete na první pohled odpočatější, ale výrazně zpomalíte i proces stárnutí.

Kam dál? Navštivte naši sekci > PLEŤOVÝCH MASEK