Pleť jako ze škatulky? Žádný problém!

Každý známé věty jako: „Věk je jen číslo.“ nebo „Hlavní je, jak se cítíš!“ Ano, zdravé sebevědomí je základ všeho, ale vrásky na něj neberou zřetel. Je tedy vhodné přizvat si na pomoc pět účinných složek, které si s dopady času dokážou poradit. Výrobky z korejské kosmetiky jsou zářným důkazem toho, že to jde!

1. Peptidy a kolagen

Zatímco o kolagenu a jeho účincích proti stárnutí pleti by své mohly vyprávět i naše babičky, peptidy jsou na tomto poli poměrnou novinkou. Zní to jako složitý chemický název, ale přitom tuto přirozenou sloučeninu složenou z aminokyselin máme všechny! Peptidy se starají o to, abychom neměly vrásky, pigmentové skvrny a naše pleť byla dokonalá jako před lety. Jsou vhodné jak pro starší, tak i mladší ročníky. Přípravky, které peptidy obsahují jsou skvělé i při redukci akné. Navíc podporují tvorbu kolagenu, což je hlavní složka v dermis. Mezi dvacátým a třicátým rokem života kůže ztrácí přibližně 1 % kolagenu ročně, což vede k vráskám a ochabování pleti. Přípravky s obsahem kolagenu a peptidů jsou tak jednoduše nutností pro všechny ženy, které chtějí stárnutí pleti minimálně zpomalit!

2. PA+ (UVA) a SPF (UVB)

Hledáte kouzlo krásné pleti Korejců? Před odchodem z domu se vždy namažte ochranným krémem – bez ohledu na počasí. Aby pleť nestárla, je nutné chránit ji před UVB a UVA zářením. Produkty korejské kosmetiky jsou přizpůsobené tak, aby zabránily vlivu slunečních paprsků, které dokážou pokožku spálit (ochrana UVB) i ultrafialovým zářením, které je skryto i za mraky (ochrana UVA). Stačí nanést pod make-up, nebo zvolit BB krém, které tuto ochranu nabízí.

3. Čajovník Tea Tree a Aloe Vera

Máte citlivou pokožku a jakékoli chemické přídavky nadělají víc škody, než užitku? Vsaďte na sílu přírody! Pomocníci pro zklidnění pleti jsou Tea Tree olej a Aloe Vera. Dodávají pleti potřebnou hydrataci a hlavně úlevu. V kombinaci s dalšími produkty korejské kosmetiky dokážou s pokožkou divy. Dokážou řešit i nedokonalosti pleti. Přesvědčte se!

4. Niacinamid a Vitamin C

Niacinamid je známý mimo jiné v oblasti zdravého životního stylu. Jedná se totiž o ve vodě rozpustný vitamín B3, který pomáhá trávení a správné funkci mozku. Používá se ale i v kosmetických produktech a jeho účinky jsou až zázračné! Účinně bojuje proti stárnutí pleti a obnovuje produkci kolagenu. Kromě toho, že si dokáže účinně poradit s tvorbou vrásek, redukuje i hromadění kožního barviva melaninu, což zabraňuje tvorbě pigmentových skvrn. Vitamín B jde ruku v ruce s vitamínem C, jehož účinky jsou v kosmetice také hojně využívány. Chrání pleť před vnějšími vlivy a vytváří pomyslný ochranný štít. Spojení niacinamidu a „céčka“ by si měla dopřát každá žena.

5. Ceramidy a Centella asiatica

V dnešní době je jen těžké čelit vnitřním i vnějším vlivům, které na nás působí a nesmazatelně se podepisují i na naší pokožce. Jedná se o stres, UV záření nebo klimatizaci. To všechno působí na vysušování pleti. Produkty s obsahem ceramidů dokážou s tím vším bojovat jako lusknutím prstu. Pleť regenerují, navracejí hydrataci a preventivně působí i proti tvorbě vrásek. Produkty s výtažky z rostliny Centella asiatica mají v korejské kosmetice hojné zastoupení. Aby také ne, zabraňují vzniku zánětům, přispívají k ochraně buněk před stresem a podporují vznik kyseliny hyaluronové, čím přispívají k dokonalejší pleti bez vrásek.

Kam dál? Vybírejte z top nabídky > BESTSELLERY