Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

MUDr. Šárka Slavíková působí jako dermatoložka na klinice estetické medicíny My Best Care, kde se specializuje na estetickou dermatologii. Klienti ji vyhledávají například kvůli léčbě problematické pleti, problémy s akné a také ohledně korektivní dermatologie. Je tedy zvyklá řešit různorodé problémy s pletí a s tím souvisí také používání kvalitní kosmetiky. Na klinice My Best Care doporučují jihokorejskou značku Jeu’Demeure, kterou můžete koupit na eshopu kosmetikomat.cz, a nás zajímalo, v čem je tato kosmetika jiná a jaké produkty vlastně nabízí.

Můžete v krátkosti představit značku Jeu‘Demeure? V čem je její síla?

Jeu’Demeure je jihokorejská značka kosmetických produktů, která je velmi inovativní a která si na trhu získává čím dál více příznivců. A není se čemu divit. Tato kosmetika je velmi účinná v řešení různých problémů s pletí a využívá k tomu látek, které jsou obsažené v lidském těle. Jedná se o peptidy, které jsou našemu tělu vlastní, a proto jsou velmi dobře snášeny. Díky dalším přírodním látkám se z této značky stává vysoce kvalitní kosmetika, kterou se nezdráhám doporučovat. Produkty jsou navíc šetrné k životnímu prostředí a jejich škála je velmi široká.

Na jaké problémy se kosmetika zaměřuje? Je vhodná pro každého?

Kosmetika pomáhá řešit různé problémy s pletí, ať už se jedná o stárnutí kůže a vrásky, akné, ekzémy atd. Řídí se pravidlem, že jedině zdravá pokožka může být krásná a to stejné tvrdím i já. Proto se laboratoř Cellicon Lab, která stojí za touto kosmetikou, soustředí na vývoj takových produktů, které může používat celá rodina. Recenze od klientek na klinice jsou ve skrze pozitivní, máme na tuto kosmetiku skvělé ohlasy.V čem je tato kosmetika jiná, než jsou klasické značky z drogerie?

Oproti klasické kosmetice v drogerii se tato značka zaměřuje na skutečně komplexní péči o pokožku. Je vhodná pro všechny typy pleti a její používání je podpořeno studií opravdových odborníků. Ty se poctivě věnují řešení problémů s pletí klientů po celém světě a díky těmto zkušenostem a vlastnímu technologickému vývoji umí Jeu’Demeure kombinovat různé přírodní ingredience, účinné látky a peptidy právě tak, aby vyřešila různé problémy s pletí. Jejím stavebním kamenem jsou peptidy, velmi kvalitní betaglukan z kvasnic a také gluthation, který je znám z „injekcí krásy“. Všechny látky, které se při výrobě používají jsou z těch nejlepších zdrojů. Samozřejmostí je, že kosmetika neobsahuje žádné toxické látky.

Říkáte, že tato kosmetika obsahuje peptidy. Co to vlastně je a proč se u produktů JeuDemeure používají?

Z chemického hlediska je to spojení několika aminokyselin, které dokáží v tomto uskupení ovlivňovat chování buněk a umí tak stimulovat např. přirozenou tvorbu kolagenu. Jsou velmi účinné v boji proti vráskám, vyhlazují ty jemné a předchází tvorbě těch nových. Umí také regenerovat pleť, zpevňovat postavu, odstraňovat pigmentové skvrny nebo podporovat růst vlasů. Velmi účinné jsou například i v léčbě akné. Dokonce celé jedna kosmetická řada s názvem AC CONTROL je zaměřená na léčbu akné a má skvělé výsledky.

Jaké produkty jihokorejská značka nabízí?

Nejedná se jen o kosmetickou řadu pro zkrášlení, ale především pro řešení různorodých problémů s pletí. A s tím souvisí také nabídka produktů. Našim klientům je k dispozici opravdu pestrá škála přípravků, které se používají na odlíčení pleti, na hloubkové čištění, ošetření a samozřejmě také k doplnění potřebných vitamínů, minerálů a k hydrataci. Mezi produkty tedy nechybí odličovače a peelingy, tonika, esence i séra a také revoluční plátýnkové masky. Samozřejmostí jsou také kvalitní pleťové krémy.

Kolik času používání této kosmetiky zabere? Je vhodná pro každodenní péči o pleť?

Kosmetika Jeu’Demeure byla vyvinuta právě pro každodenní péči o pokožku, a to tak, jak to umí korejské ženy. Ty jsou známé tím, že o svou pleť umí pečovat, a tak jim to pak také vrací. Měli bychom si vzít z Korejek příklad a používat celou řadu produktů od čištění, tonizace, různých sér, masek a krémů. Jedině tak udržíme naši pleť v kondici a předejdeme vráskám, pigmentům a jiným problémům. A to za tu trochu času navíc podle mě stojí.

CZ
EUR