Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

Plátýnkové masky jsou mému srdci nejbližší. Co si budeme povídat – nemusíte se zaobírat následným smýváním z pleti a jednoduše je vyhodíte do koše.
Nedávno se na český trh dostala zcela nová značka masek – Jeu’Demeure. A jelikož jsem nadšená z každé novinky, která se objeví, musela jsem je vyzkoušet. Kosmetika Jeu’Demeure je založena na bázi peptidů, což jsou látky tělu vlastní a jsou tak dobře snášeny i problémovou pletí. K dostání jsou 4 druhy masek a nyní se podíváme, které to byly.

Masky jsou vyrobeny z měkkého a jemného vlákna Cupra na bázi přírodní viskózy, které vzhledově připomíná ušlechtilé hedvábí. Dobře se přizpůsobí konturám kůže všech typů obličeje a jedna zajímavost – materiál je často používán při výrobě luxusního spodního prádla.
Když ji porovnám s ostatními maskami, tak toto “plátno” je o hodně silnější a pevnější než jiné masky na trhu, které jsem vyzkoušela.Maska si udržuje delší dobu veškeré vyživující látky a při době působení pozvolna vysychá a umožňuje přenášet do pokožky všechny potřebné látky.
Ochutnávkový balíček obsahuje od každého druhu jednu masku, ale rovnou dvě. Sestává tedy celkem z 8 ks masek – Aqua, Balancing, obnovující a zklidňující. V krabičce je i ke každé masce letáček s aktivními látkami a popsanými účinky, což je určitě vítané. Spousta plátýnkových masek je korejských a popisky na obalech podle toho vypadají. Luštit čínské znaky nebo malý text je oříšek i pro bystré očko.

Suchá pleť – maska Aqua obsahuje kyselinu hyaluronovou, beta-glukan a aminokyseliny, díky kterým poskytuje pleti intenzivní hydrataci. Tuto variantu jsem si oblíbila nejvíce.
Smíšená pleť – maska Balancing obsahuje tři peptidy, které pleti zajistí sjednocení, hydrataci a zpevnění.
Mdlá a matná pleť – obnovující maska navrací pleti energii, pomocí glutathionu ji rozjasní. Dále je obohacena o borůvkový extrakt nebo niacinamid. Citlivá a podrážděná pleť – zklidňující maska obsahuje podobně jako maska Aqua kyselinu hyaluronovou či beta-glukan, komplex triple M a xylitol.

Krom těchto ingrediencí masky obsahují i další složky, které na první pohled nemusí nic vypovídat a vypadají spíše jako zaklínadla z pohádky o čarodějnici. V tom případě na e-shopu najdete seznam všech ingrediencí s vysvětlením účinků pro pleť.

Obaly masek mají hezký design a snadno se otevírají. Po otevření je samotná maska opravdu hodně, ale opravdu hodně namočená v tekutině, takže si troufám říci, že by šla použít i dvakrát. Už jsem to tak s několika maskami udělala. Za zkoušku rozhodně nic nedáte. Některé značky je mají polosuché a to je sotva na jedno použití a do pleti se toho tolik nedostane. Maska krásně chladí a na obličeji drží, takže s nimi nemusíte sedět na gauči, ale můžete si zatím třeba vyluxovat. Doporučená doba působení je 20 minut, já ji nechávám s klidem i přes půl hodiny, jak si zrovna vzpomenu. Myslím, že to není vůbec na škodu. Po použití ji jednoduše vyhodíte nebo složíte zpět do pytlíčku a použijete znovu. Záleží, kolik tekutiny si pleť vzala… přebytky rozhodně nestírejte a jen lehce vklepejte prsty, pleť si se vším poradí.
Dobré je masku použít po peelingu, to je pleť nejvíce schopná absorbovat účinné látky.

Pleťové masky můžete zakoupit na e-shopu kosmetikomat.cz, který je hlavním distributorem masek Jeu’Demeure u nás. Koupit můžete buď všechny varianty v ochutnávkovém balíčku nebo v balení po 10 kusech. Ochutnávkový balíček je skvělý v tom, že si vyzkoušíte všechny varianty a zjistíte tak, která z masek vám nejvíce sedne nebo si jste jisti, že zrovna nepotřebujete balení deseti masek, které standardní balení obsahuje.
Zajímavým benefitem obchodu je fakt, že ať už nakoupíte cokoliv, vždy máte poštovné zdarma. A zasílají i na Slovensko!

Jaká z masek vás nejvíce zaujala? A co vy a plátýnkové masky?

CZ
EUR