HUBISLAB Micelární odličovač očí a rtů jako DÁREK ke každé objednávce nad 999,- !
PROHLÉDNOUT
0,00
CZK
EUR

Volné pozice

E-commerce manažer/ ka

Jsme mladá společnost, která se zabývá prodejem kosmetiky. Hledáme kandidáta na pozici marketingového manažera pro oblast e-commerce, člověka se zápalem pro kosmetiku a estetiku. Vaší hlavní náplní bude starost o eshopy. Máte chuť být u startu nových projektů, rozvíjet je i své dovednosti, přispívat ke strategii firmy a využít své zkušenosti pro její růst a rozvoj? Hledáme odborníka, který své zkušenosti už pár let sbíral. Člověka, který umí spolupracovat s freelancery na dálku, vézt tým a nezalekne se překážek.

Co Vás čeká?
Odpovědnost za řízení a výkon všech oblastí e-commerce. Budete připravovat strategii i plánování, dohlížet na obsah webu i kampaní, kampaně budete připravovat a analyzovat jejich výkon. Budete odpovědná/ý za rozvoj webových stránek. To vše ve spolupráci s týmem odborníku, s kterými spolupracujeme.
• Klíčová osoba při budování obchodní a marketingové strategie a rozvoje eshopu.
• Dohled na webové stránky, jejich funkčnost, vývoj obsahu, uživatelskou zkušenost v celém nákupním procesu. Monitoring, administrace a konfigurace webu.
• Pravidelně kontroluje PKIs tak, aby bylo dosahováno potřebných výsledků, dohlíží na sociální média, SEO, PPC – monitoruje je a analyzuje.
• Podílí se na budování týmu profesionálů, kteří účinně pomáhají rozvíjet e-commerce projekty.
• Řídí kampaně, které mají za cíl zvyšovaní konverzního poměru, velikost objednávky, marží atp.
• Správa mailingových kampaní.
• Správa zbožových vyhledávačů a Marketplace MALL, zalistování produktů.
• Analyzuje chod eshopu – objednávky – jejich počet, velikost, ziskovost a obrat.

Koho hledáme?
• Ideální kandidát má několikaleté zkušenosti s prostředím e-commerce, výborné komunikační dovednosti, je orientovaný na cíl a disponuje znalostí excel, csv, xml.
• Dobrá orientace v google analytic
• Povědomí o oblastech SEO, PPC, SOCIAL
• Zkušenost s Woocommerce
• Je týmový, aktivní člověk
• Má organizační schopnosti, umí se sám rozhodovat a je pečlivý.

Nabízíme:
• Práci v dynamicky se rozvíjející společnosti
• Firemní notebook a telefon
• Zaměstnanecké benefity v podobě kosmetiky a služeb kliniky estetické medicíny
• Stravenkový paušál
• Home office
• Prostor pro osobní rozvoj
• Nekorporátní prostředí
• Možnost flexibilní pracovní doby
• Slevy na produkty

Pracoviště v centru Berouna. Částečný HO (ideálně 2-3 dny v kanceláři).
Můžete se stát zaměstnancem firmy, ale je možné s námi spolupracovat na jiný druh smlouvy.

Pokud máte zájem pošlete mi prosím Vaše CV:
 aneta.hubalkova@mybestcare.cz

Pro více informací volejte:
Aneta Hubálková +420 734 223 986

Fakturačná adresa:

Thomas Daniel sro
Štěpánská 704/61 (palác Lucerna)
110 00 Praha 1
IČO: 27380319
DIČ: CZ27380319
Spoločnosť je vedená u Mestského súdu v Prahe, spisová značka C 109680.

Adresa pre odosielanie a príjem:

Pod Kaplanka 483/3
266 01 Beroun
+420 212 246 577
info@kosmetikomat.cz
Pojďte se dozvědět o všech novinkách a akcích jako první!
Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů za účelem zasílání obchodních sdělení.
Pre on-line platby kartou využívame platobnú bránu ThePay. Vaše platby sú teda zabezpečené.