Zbavte se akné navždy

Trápí vás problematická pleť a nevíte, jak skoncovat s pupínky a dalšími projevy akné? Pak je tento článek určený právě vám. Dočtete se v něm, jak se o problematickou pleť lépe starat, jak předcházet vzniku akné i jakou kosmetiku zvolit, abyste se nevzhledných pupínků nadobro zbavili. Unikátní korejská kosmetika AC Control přichází s výjimečnou řadou v boji proti akné, a to bez podráždění a s opravdu rychlým a efektivním účinkem. Představíme vám jednotlivé produkty a vysvětlíme jejich použití krok za krokem.

ŘADA AC CONTROL

Akné už dávno není jen problémem dospívajících dětí a teenagerů a v dospělosti se s ním potýká nemalé procento populace. Příčin a spouštěcích faktorů je celá řada a některé můžeme sami ovlivnit, a to například vyváženou stravou. Naši pleť poškozuje také stres, kouření, sluneční záření nebo nevhodná péče o pleť.

K tomu, abyste se zbavili akné jednou provždy, vám dopomůže kvalitní korejská kosmetika Jeu´Demeure a její unikátní řada proti akné AC Control. Ta obsahuje produkty, které se navzájem doplňují a které jsou určené pro všechny typy pleti. AC Control vás zbaví akné rychle a natrvalo.

V první fázi péče o problematickou pleť je třeba sáhnout po čistící emulzi AC Control, která šetrně odstraňuje nečistoty z pleti, jako je mastnota, prach a make-up. Jedná se o emulzi, která jemně pění, protože má velmi nízký obsah tenzidů. Přírodní čistící složky emulze snižují nadměrnou tvorbu kožního mazu a zabraňují tvorbě nečistot.

Po čistící emulzi přichází na řadu gel AC Control, který zklidňuje pokožku a dodává jí pocit ochlazení. Zároveň buduje bariéru mezi pokožkou a vnějším prostředím a tím zabraňuje dalšímu vzniku zčervenání a akné. Čistící gel ničí bakterie acne vulgaris, a proto je efekt rychlý a trvalý.

V boji proti akné nesmí chybět ani pleťové mléko AC Control, které je hydratační a vhodné pro denní i noční péči. Pleťové mléko vrací pleti rovnováhu a dodává jí svěžest a potřebnou hydrataci. Obsahuje vysokou koncentraci peptidů, zklidňuje pleť a hydratuje skutečně do hloubky. Zároveň redukuje tvorbu kožního mazu a dodává pokožce pocit komfortu.

Zbavte se akné navždy
AC CONTROL GEL

Závěrečným krokem péče o pleť je použití kvalitního krému AC Control, který je nemastný a speciálně vyvinutý pro aknózní a citlivou pleť s jemnou texturou. Nezatěžuje pleť a hydratuje ji do hlubokých vrstev pokožky. Potlačuje vznik akné a předchází podráždění pleti. Působí také proti vráskám.

V případě cílené léčivé péče pro lokální použití na postižená místa s pupínky a akné. Lze používat AC Control gel lokální gel. Gel zklidňuje postižená místa, viditelně zmírňuje a redukuje jejich začervenání a zároveň urychluje hojení. Rychle zasychající čirý gel je vhodný pro všechny typy pleti včetně citlivé.

Všechny tyto kosmetické produkty jsou postaveny na bázi peptidů, které se dnes používají jako unikátní ingredience luxusních kosmetik na celém světě. Díky peptidům se v našem těle odbourávají škodlivé látky i tuky, stimulují růst vlasů a působí i proti zánětům a dokonce také proti depresím. Kosmetická řada AC Control obsahuje kromě peptidů také přírodní kyselinu salicylovou, která odstraňuje odumřelé buňky pokožky bez podráždění. Dále výtažek z rostliny Pulsatilla Koreana, která snižuje zánětlivost pokožky a dává pocit ochlazení. Produkty obsahují také aminokyseliny vyživující pleť, které udržují pokožku hladkou a pružnou. O udržení rovnováhy pleti se stará propolis, který zklidňuje a uzdravuje problematickou pleť a pomáhá v hojení bez ucpávání pórů. A v neposlední řadě je tu gluthation, který bojuje proti pigmentovým skvrnám.

Kosmetika není na světovém trhu žádným nováčkem a na kontě má již řadu spokojených žen, ale i mužů. Těm se pleť prokazatelně zlepšila již za 14 dní. Přípravky, které účinně odstraňují akné, tak mají mnoho příznivců, a to i proto, že nezpůsobují podráždění a zčervenání pokožky. Kosmetika je dermatologicky testovaná a je hypoalergenní. Vyzkoušejte ji a zbavte se akné jednou provždy.

KAM DÁL? Řada AC Control