Jaký BB krém zvolit a proč ho používat?

Kdyby vám někdo poradil: „Každý den na pleť nanášejte Blemish Balm Cream!“ asi byste byla ztracená a rychle nevěděla, co tím chtěl básník říct. Zkratka BB krém je už ovšem všeříkající. Nebo ne? Mnoho žen jej doma má, protože se o něm zkrátka všude píše, ale používá ho bezmyšlenkovitě a kolikrát i z nesprávných důvodů. Pojďme si BB krémy představit pořádně zblízka. Jedině když si totiž zvolíte takový, který bude pro vaši pleť nejvhodnější, může správně plnit svou funkci.

Na trhu jsou k dostání nejrůznější krémy a každý z nich má jinou funkci – hydratovat, sjednocovat pleť nebo ji chránit před nepříznivými vnějšími vlivy. Pokud sháníte krém na stárnutí pleti, výživu nebo problematickou pleť, použijte ho jako doplněk BB krému, nikdy jím ho nenahrazuje.

Abychom to zjednodušili – v zásadě by BB krém mohl být použitý místo make-upu, nebo být jeho nedílnou součástí. Každé roční období má svá specifika, před kterými je třeba pleť chránit. Tím, že na obličej „napatláme“ co největší vrstvu make-upu, se tak nestane. Spíš naopak, pleť nebude moci dýchat, póry se budou zanášet, a i když každý večer pleť důkladně vyčistíme, volnost, kterou přes den ztratila, jí nenahradíme. A to úplně pomineme to, že trendy fandí tzv. nahému líčení, tedy takovému, které není na první pohled patrné. Ovšem pozor! Není to o tom make-up jednou pro vždy vyřadit ze své kosmetické taštičky, jen jsou možnosti, jak jej nahradit, případně jak ho používat menší množství. Tou možností je právě BB krém!

Naši nabídku jsme rozšířili o novou značku Asian Club, která má v nabídce naprosto dokonalý BB krém, který splňuje požadavky i té nejnáročnější zákaznice. Plně nahradí make-up, protože má hutnější konzistenci a současně díky obsahu minerálního opalovacího krému s faktorem SPF 50+ účinně chrání pokožku před škodlivým UVA a UVB zářením, čímž zabraňuje i předčasnému stárnutí pleti. Pomyslnou třešničkou na dortu je obsah šnečího slizu, jehož benefity jistě znáte z našich pleťových masek. Pro připomenutí – zpevňuje a zlepšuje pružnost pokožky, a tím dokáže předcházet předčasnému stárnutí plet. BB krém se šnečím a hadím sérem obsahující vyživující peptidy je k dostání je ve dvou odstínech, pokud si jím nejste jistá, využijte možnosti nákupu vzorečku.

Pro ženy, které nemají problematickou pleť a nejsou proto nuceny maskovat pigmentové skvrny nebo jiné větší nedokonalosti, je skvělou volbou lehčí BB krém Renoderm od značky Baquero, který se nanáší podobné jako pudr. I když se hodí spíš jako podklad pod make-up, dá se používat i samostatně, protože pleť skvěle chrání (má SPF37) a zanechává ji hydratovanou a hladkou. K dostání je v jednom tmavším odstínu, který je vhodný pro tóny pleti od světlejší až po medium.

Shrnutí na závěr – BB krém by měla mít doma každá žena. Pleť nezatěžuje, naopak ji hydratuje, je vhodný i pro citlivou pokožku a také ji chrání. Navíc, na rozdíl od make-upu, vypadá na pleti mnohem přirozeněji a nemusíte pod něj nanášet podkladovou bázi. To je o jeden krok méně, což každá žena při ranním shonu jistě ocení. Nebo jste na tom jinak?

KAM DÁL? Navštivte sekci unikátních sér a ampulí pro dokonalou pleť.