Doprava na výdejní místa Zásilkovny nad 499 Kč ZDARMA.  

Oční krém s peptidy

Krémy s peptidy, oční krémy s peptidy nevyjímaje, pomáhají pleť kompletně vyživit a hydratovat. Jejich přední vlastností je schopnost stimulace produkce kolagenu, díky němuž je pleť mnohem hladší a pružnější. Peptidy také pomáhají zpomalit proces stárnutí, mají totiž silné antioxidační účinky. Pokud je budete používat na denní bázi, jejich liftingový efekt bude mnohem výraznější.

Kosmetické přípravky s peptidy by měly být základem každé péče o pleť.

Vyzkoušejte náš Bestseller Peptidový krém na vrásky

Hýčkejte se a předejděte pozdějším starostem

Péče o pleť by měla být vždy preventivní. Začněte o svou pleť pečovat ve chvíli, kdy je stále mladistvá bez viditelných stop stárnutí. Jedině tak ji udržíte dlouhou dobu mladou a svěží. Ve chvíli, kdy pleť začne viditelně stárnout a začne vypadat unaveně, je péče už méně efektivní. Mnohem snadnější je stárnutí předejít než později hledat složitá řešení, jak se k mladistvému vzhledu vrátit. Doporučujeme článek Revoluční kosmetika na bázi peptidů.

Pro více informací navštivte náš BLOG

Oční krém s peptidy

Teď se ještě jednou podívejme na oční krém s peptidy. Korejská kosmetika, kterou Kosmetikomat nabízí, se vyznačuje především vysokou kvalitou jednotlivých produktů. Korejské ženy jsou jedny z nejnáročnějších na světě co se vzhledu týče a tím kladou vysoké nároky nejen na sebe, ale také na firmy vyvíjející nové receptury kosmetických produktů. Veškeré pleťové krémy a mléka, krémy proti celulitidě a další kosmetické pomůcky jsou vyvinuty s tou největší péčí.

 

Oční výživný krém
Intenzivní oční krém na vrásky

Kontaktujte nás, poradíme vám

Nevíte si rady s volbou vhodného krému? Kontaktujte nás a my Vám rádi poradíme. Náš tým se vyzná nejen v korejské kosmetice, ale také v péči o pleť jako takové.

KAM DÁL?  > VYBÍREJTE Z NAŠICH BESTSELLERŮ

Vašemu výběru neodpovídají žádné produkty.

CZ
EUR